Ford EcoSport
1.0 EcoB. 125PK ST-Line trekhaak|stoelverw.|cam|nav|ecc|lmv17
Direct kopen, basisprijs: € 16.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.450,-
LEASEPRIJS: € 228,10 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.767,96 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford EcoSport |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoB. 125PK ST-Line trekhaak|stoelverw.|cam|nav|ecc|lmv17 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 februari 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 38.555 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 228,10 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-772-KN |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 92 kw / 126 pk |
| Laadvermogen: | 471 kg |
| Gewicht: | 1.259 kg |
| Wielbasis: | 252 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.730 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 675 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Andere dakkleur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sport Bumpers
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Twotone Pearl effect lak
- Verwarmde voorruit
- glazen kanteldak
- glazen schuif-/kanteldak
- lichtmetalen velgen
- schuif-/kanteldak
- schuif-/kanteldak transparant
- schuifdak
- schuifdak (dubbel)
- schuifdak transparant
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Beats: Beats sound system with 10 speakers
- Bluetooth Streaming
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Sync III
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Android Auto
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay
- Apple Carplay/Android Auto
- Bekerhouders voor
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- BOVAG-Garantie
- Brake Assist System
- Buitentemperatuurmeter
- Bumpers in kleur carrosserie
- Chroompakket
- Climate Control
- Coming / Leaving home functie
- Connected services
- DAB Radio
- Dagrijverlichting met hulprijverlichting en coming- homefunctie
- Dodehoek detectie
- Dorpellijsten in portieropeningen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Kaartleeslamp voor
- Keyless entry/start
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Lederen Bekleding met Alcantara/Stoffen Zitvlakken
- Mirror Link
- Multifunctioneel stuur
- Multimediasysteem
- Navigatie dmv koppeling mobiele telefoon
- Navigatie Europa
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem met kleuren scherm
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Pareleffect kleur
- Passagiersairbag
- Premium metaalkleur
- Rokersvrije auto
- Touchscreen
- USB
- Velgen Alu, 17 inch
- Wifi voor bereiding
- Zicht & Licht Pakket
- Zij airbag(s) voor
- Zonneklep met spiegel en verlichting